خبرنگاران کیفرخواست سارقان مسلح طلافروشی سمنان صادر شد

به گزارش وبلاگ مرکزی، سمنان- خبرنگاران- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گفت: پرونده سرقت مسلحانه از طلافروشی در سمنان که منجر به قتل عمد صاحب مغازه طلافروشی شد، جهت رسیدگی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.

خبرنگاران کیفرخواست سارقان مسلح طلافروشی سمنان صادر شد

به گزارش وبلاگ مرکزی، محمد شریف ابراهیمی شامگاه پنجشنبه به رسانه ها ابراز داشت: پرونده تشکیل شده سرقت مسلحانه از طلافروشی که منجر به قتل عمد صاحب مغازه طلافروشی شده بود جهت رسیدگی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است.

وی ادامه داد: نظم و امنیت جامعه از اولویت های مهم حوزه دادستانی است و با کسانی که این نظم و امنیت را خدشه دار نمایند با سرعت و قاطعیت برخورد می گردد.

به گفته دادستان سمنان برای شخصی که تیراندازی نموده است اتهام قتل عمدی مرد مسلمان،مشارکت در سرقت مسلحانه در سمنان و آغاز به سرقت مسلحانه در شاهرود صادر شده است.

وی ادامه داد: برای فردی که همراه ضارب بوده نیز اتهام مشارکت در سرقت مسلحانه در سمنان، معاونت در قتل عمدی و مشارکت در آغاز به سرقت مسلحانه در شاهرود صادر شده است.

مرد طلافروش سمنانی از شامگاه 28 بهمن به دلیل مجروحیت ناشی از شلیک گلوله در حین سرقت مسلحانه ، در بیمارستان کوثر سمنان بستری شد و با وجود کوشش کادر درمان سحرگاه یازدهم اسفند جان باخت.

در این حادثه 2 دزد، تعداد 2 گلوله به کتف و ریه طلافروش سمنانی شلیک کردند.

به گزارش وبلاگ مرکزی، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان پیش تر در گفت و گو با وبلاگ مرکزی ابراز داشته بود: دزدان سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در سمنان که منجر به جراحت طلافروش و دستبرد مقادیری طلا شده بود، با ردیابی پلیس سمنان در استان گلستان دستگیر شدند.

این سرقت مسلحانه از طلافروشی سمنان در فضای مجازی انعکاس گسترده ای داشت و ویدئوی مربوط به آن در کانال ها و صفحات مجازی مختلف منتشر شده بود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کیفرخواست سارقان مسلح طلافروشی سمنان صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کیفرخواست سارقان مسلح طلافروشی سمنان صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید